O nás

Jsme rodinná firma působící na trhu s realitami více než 10 let. Zabýváme se výstavbou rodinných i bytových domů na klíč a nabízíme realitní služby. Specializujeme se na dřevostavby, které jsme si zamilovali pro jejich specifické vlastnosti. Snažíme se vždy maximálně splnit přání zákazníka. Do našich staveb postupně začleňujeme nové a zelené technologie. Důraz klademe na rychlost, spolehlivost a milý přístup.V době, kdy ještě dřevostavby v České republice nebyly příliš známé, jsme postavili 4 bytové domy na bázi dřeva v Letovicích, zároveň jsme je dokázali prodat v rekordně krátkém čase. Získali jsme znalosti a praxi v jejich realizaci a rozhodli jsme se jim věnovat dál. Zároveň se specializujeme na vícepatrové dřevostavby, kterých je na českém trhu velice málo.Velice si vážíme toho, že nás klienti znají, vyhledávají a obrací se na nás s žádostmi o pomoc s řešením různých problémů v oblasti nemovitostí.Aktuálně pracujeme na několika dalších projektech. Stavíme rodinné domy na Svitavsku, Blanensku a Křivoklátsku. Věnujeme se realizaci velkého apartmánového domu v Jeseníkách.Nedaleko Svitav jsme také postavili vzorovou dřevostavbu, kterou si můžete po telefonické domluvě prohlédnout na vlastní oči. Sami se tak můžete přesvědčit o kvalitě naší práce a akustických a tepelných vlastnostech dřevostavby.

evaminarova.jpg
final_chlum.jpg
final_jevicko.jpg
final_kamenna_horka.jpg
final_letovice.jpg
sample_jevicko.jpg

O projektu

V Letohradu realizujeme výstavbu 7 rodinných domů a 47 bytů v lokalitě Nad Bažantnicí. Jedná se o moderní, nízkoenergetické dřevostavby ze sendvičových konstrukcí. Díky tomu můžeme nabídnout nižší náklady na vytápění, což v dnešní době každý uvítá. K domům i bytům zařídíme zahrádky, plánujeme také prostor pro dětské hřiště.Řadové domy o dispozici 4+kk nebo 5+kk s užitnou plochou 133–155 m2 budou realizovány v letech 2022/2023. Předpokládaný termín dokončení je červenec 2023. Byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s užitnou plochou 34–82 m2 budou realizovány v letech 2023/2024.VÝHODY PROJEKTU:
Samotnému provedení DŘEVOSTAVBY věnujeme velkou pozornost. Využíváme sádrokartonové desky Rigips s vylepšenými akustickými vlastnostmi a technologií Activ Air, které pohlcují formaldehyd. Díky tomu bude v domech zdravý vzduch, ideální zejména pro astmatiky a alergiky. Přidáváme také retenční nádrž na dešťovou vodu, kterou lze využívat třeba na zalévání zahrady nebo úklid terasy. Zajistili jsme také prodlouženou záruku na vybrané zařizovací předměty a domácí filtraci vody pro zlepšení chuti a odstranění vodního kamene.
Architektem projektu je Ing. arch. Zdeněk Dvořáček.

Lokalita

Letohrad leží v podhůří Orlických hor, v okrese Ústí nad Orlicí. Město čítá kolem 6 500 tisíce obyvatel. Je zde zajištěna veškerá občanská vybavenost – školy, školky vč. těch alternativních, velké sportovní vyžití, obchody, restaurace apod. Město je napojeno na železniční trať Ústí nad Orlicí – Letohrad – Lichkov.V Letohradu se nachází největší české Muzeum řemesel, které je hojně navštěvováno. Město se však pyšní i dalšími pamětihodnostmi, např. zámkem ze 17. století. Nabízí se zde spousta možností pro aktivní obyvatele, zejména pak během zimních měsíců. Nejbližší skiareál leží přímo v Letohradu, další oblíbené rodinné skiareály pak v okruhu 20 km. Mezi nejznámější patří Buková hora nebo Čenkovice.V dojezdové vzdálenosti se nachází oblíbený areál Dolní Morava. Orlické hory dále vybízejí k turistice nebo běžkování. Nedaleko Letohradu v nedávné době vznikl také golfový areál Dobrouč s příjemnou rodinnou atmosférou.Lokalita Nad Bažantnicí, kde realizujeme náš projekt, je nově vybudovaná městská část, která nabízí komfortní bydlení pro jakoukoli rodinu.

letohrad_1.jpg
letohrad_2.jpg
dobrouc.jpg
view_location.jpg

Financování

V rámci našich služeb vám zajistíme financování domu i bytu.Naši finanční poradci s vámi projednají veškeré možnosti a typy produktů, kterými lze koupě nemovitosti financovat. Udělají vše proto, abyste dosáhli na takovou částku hypotéky, kterou potřebujete. Spolupracujeme s bankovními subjekty, které pro vás připravily výhodné podmínky financování. Můžete samozřejmě využít i svého finančního poradce.Při podpisu rezervační smlouvy uhradíte zálohu na kupní cenu ve výši 100 000 Kč + DPH. Následně se přizpůsobíme vašim možnostem a požadavkům banky a společně naplánujeme ideální platební harmonogram. Pokud by však došlo k situaci, že i s využitím našeho finančního poradce vám nebude schváleno financování, nemusíte mít obavy a zaplacená záloha na kupní cenu vám bude vrácena.

Standardy

Jedná se o moderní a úsporné dřevostavby. Pro byty i domy jsme zvolili materiály vysoké kvality. Můžete si vybrat z barevných variant obkladů, podlah, dveří či vypínačů. Jsme otevřeni také nadstandardním řešením. Za požadavky na klientské změny u nás neplatíte žádné poplatky.

Katalog

Časté dotazy

Plánujete prodej formou aukce?
Ne, neplánujeme. Nemovitost bude rezervována prvnímu zákazníkovi, který projeví vážný zájem.
Kdy bude projekt dokončen?
Předpokládaný termín dokončení rodinných domů je červenec 2023. Bytové domy budou dokončeny v roce 2024.
Je součastí kupní ceny kuchyňská linka?
Kuchyňská linka není součástí kupní ceny. Rádi vám však doporučíme naše osvědčené dodavatele, kteří vám kuchyň zhotoví za zvýhodněných podmínek.
Je možné si osobně prohlédnout nabízené standardní vybavení?
Samozřejmě. Menší vzorky máme k nahlédnutí v kanceláři v Letovicích, můžete však navštívit i showroomy našich dodavatelů, kteří se vám budou věnovat a vše vám ochotně představí.
Je možné navštěvovat nemovitost v průběhu výstavby?
Ano. Pravidelně pořádáme kontrolní dny, během kterých si můžete bezpečně svoji nemovitost projít a prohlédnout.
Je součástí kupní ceny zahrada a plot?
Ano, součástí kupní ceny je i zahrada a pletivový plot.
Chci dům financovat prodejem jiné nemovitosti. Je to možné?
Ano, určitě. Společně najdeme vhodné řešení pro financování domu tímto způsobem.

Postup prodeje

1) Dotazy – Nejprve rádi zodpovíme vše, co vás bude zajímat. Je možné využít e-mailové komunikace nebo rozhovoru po telefonu, rádi se s vámi však potkáme také osobně v kanceláři v Letovicích nebo přímo na místě výstavby. Nabízíme také možnost online schůzky.2) Podklady – Zašleme vám e-mailem typovou Rezervační smlouvu a případně další žádané podklady.3) Předrezervace – V případě vašeho vážného zájmu máte následně možnost si nemovitost předrezervovat. Jednotku lze předrezervovat telefonicky nebo e-mailem. Tato nezávazná rezervace platí nejdéle 7 pracovních dnů, během kterých je třeba projednat znění Rezervační smlouvy a smlouvu uzavřít.4) Záloha na kupní cenu – Po podpisu Rezervační smlouvy uhradíte zálohu na kupní cenu ve výši 100 000 Kč + DPH.5) Způsob financování – Nyní začínáme společně řešit financování koupě vaší nemovitosti. Naši finanční poradci s vámi projednají veškeré možnosti a typy produktů, kterými lze koupě nemovitosti financovat. Můžete samozřejmě využít i svého finančního poradce. Pokud by však došlo k situaci, že i s využitím našeho finančního poradce vám nebude schváleno financování, nemusíte mít obavy a zaplacená záloha na kupní cenu vám bude vrácena.6) Výběr standardů a klientské změny – Nyní nastává fáze výběrů ze standardních prvků projektu a případná řešení požadovaných klientských změn. Veškeré vaše nadstandardní požadavky společně projednáme, necháme je posoudit z technického hlediska a provedeme vám kalkulaci ceny. Za tento proces si neúčtujeme žádný poplatek. Pokud budete s provedením změny a její cenou souhlasit, zaznamenáme ji do Změnového listu a zaneseme do dodatku ke smlouvě. Lhůty pro výběr standardů a nadstandardů jsou dány vždyaktuální fází projektu.7) Uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní – Jakmile bude rozhodnuto o způsobu financování kupované nemovitosti, připravíme vám návrh Smlouvy o smlouvě budoucí kupní s individuálním platebním kalendářem dle vašich možností a také pokynů od banky apod. Ujasníme si všechny informace, které bude budoucí Kupní smlouva obsahovat. Poté Smlouvu o smlouvě budoucí kupní uzavřeme.